Szkolenie ARK "Rekrutacja bez tajemnic?"

Data wydarzenia:
31 Sierpień, 2022 - 10:00 - 13:30

Praktyczne wskazówki jak przejść przez proces rekrutacyjny oraz jak poradzić sobie podczas pierwszych dni w pracy zdobędziesz podczas kolejnego szkolenia Akademii Rozwoju Kariery. Szkolenie "Rekrutacja bez tajemnic" już 31 sierpnia 2022 r. w Biurze Karier.

CO? – szkolenie ARK "Rekrutacja bez tajemnic?"
KIEDY? – 31 sierpnia 2022 r., w godz. 10.00 – 13.30
GDZIE? – sala 0.15 w budynku Rektoratu, parter (Katowice, ul. Bankowa 12)

O SZKOLENIU
Szkolenie o tym jak przygotować się do procesu i dobrze wypaść na rozmowie, jak przygotować się do nowej pracy – pierwszy dzień, miesiąc w nowym otoczeniu.

Kilka wskazówek, które w sytuacji, gdy zostałeś zaproszony na rozmowę rekrutacyjną, na żywo lub przez aplikację, pozwolą zachować spokój i wypaść korzystnie i profesjonalnie, a dzięki temu uczynić ważny krok do upragnionej posady.

W drugiej części poruszony zostanie temat pierwszego dnia w nowej pracy, który może być niezwykle stresujący. Obce otoczenie, nieznani współpracownicy, nowe obowiązki - to wszystko sprawia, że czujemy się niepewnie. Prowadzący przedstawią czego można się spodziewać przez pierwsze dni w nowej pracy.

Szkolenie poprowadzą Specjaliści z firmy TMF RDC Europe.

Szkolenie skierowane jest do studentów i absolwentów Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach pragnących podnieść swoje kompetencje i rozwinąć umiejętności interpersonalne.

Na szkolenie obowiązują zapisy i odbywają się poprzez formularz rejestracyjny.

Osoby zakwalifikowane zostaną poinformowane o tym fakcie na dzień przed wydarzeniem drogą telefoniczną.