Szkolenie ARK „Power of PowerPoint”

Tegoroczną Akademię Rozwoju Kariery rozpoczynamy z przytupem! Obsługa programu PowerPoint to temat pierwszego szkolenia. Weź w nim udział i dowiedz się jak zrobić prezentację przyciągającą uwagę innych!

CO? – szkolenie ARK „Power of PowerPoint”
KIEDY? – 7 lipca 2021 r., w godz. 11.00-13.00
GDZIE? – platforma Google Meet

O SZKOLENIU
Dzięki udziałowi w warsztatach uczestnik odkryje ciekawe funkcje programu PowerPoint i pozna ich praktyczne zastosowania, aby tworzyć angażujące i skuteczne prezentacje. Poprzez szereg ćwiczeń, które wykona razem z trenerami dowie się jak kreatywnie wykorzystać nawet z pozoru najprostsze funkcjonalności, aby uzyskać efekt wow!

Prowadzący: Joanna Cywińska, Monika Kuśpiel-Płonka

O FIRMIE
PwC Service Delivery Center (SDC) to jedna z największych firm w branży BPO/SSC w Polsce i na rynku lokalnym. SDC to dwa biura, zlokalizowane w Katowicach i w Opolu oraz ponad 2000 pracowników, dostarczających usługi do około 50 biur PwC na świecie.

Szkolenie skierowane jest do studentów i absolwentów Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach.

Zapisy odbywają się poprzez formularz aplikacyjny.

Rozpoczynają się na tydzień przed szkoleniem tj. 30 czerwca 2021 r. o godz. 8.00.

O zakwalifikowaniu uczestnik zostanie poinformowany mailowo na dzień przed szkoleniem.

Twoja ocena: Nic Średnia: 5 (2 votes)