Szkolenie ARK "Excel tips& tricks"

Chcesz poznać triki obsługi programu Excel? Weź udział w szkoleniu Akademii Rozwoju Kariery. Webinar skierowany jest do osób, które chcą nabyć dobrych praktyk i umiejętności skutecznego tworzenia oraz wykorzystywania prostych arkuszy kalkulacyjnych.

CO? – szkolenie ARK "Excel tips& tricks"
KIEDY? – 25 sierpnia 2021 r., w godz. 11.00 - 13.00
GDZIE? – www

O SZKOLENIU
Dzięki udziałowi w warsztatach uczestnik dowie się, jak wykorzystać funkcje programu Excel w celu usprawnienia swojej pracy. Podczas spotkania zostaną omówione formuły, zarówno te podstawowe jak i bardziej zaawansowane. Zostaną wspólnie wykonane ćwiczenia, które ułatwią studentowi wykorzystanie w praktyce poznanych podczas szkolenia funkcji.

Prowadzący: Dorota Kalinowska, Alicja Masznicz

O FIRMIE
PwC Service Delivery Center (SDC) to jedna z największych firm w branży BPO/SSC w Polsce i na rynku lokalnym. SDC to dwa biura, zlokalizowane w Katowicach i w Opolu oraz ponad 2000 pracowników, dostarczających usługi do około 50 biur PwC na świecie.

Szkolenie skierowane jest do studentów i absolwentów Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach.

Zapisy odbywają się poprzez formularz aplikacyjny. Rozpoczynają się 18 sierpnia  2021 r.

O zakwalifikowaniu uczestnik zostanie poinformowany mailowo na dzień przed szkoleniem.

Twoja ocena: Nic Średnia: 5 (2 votes)