Szkolenie ARK „Droga do sukcesu"

Data wydarzenia:
28 Lipiec, 2021 - 12:00 - 14:00

Nie wiesz jak rozpocząć pracę w dużej multikulturowej firmie? Jak podołać nowym wyzwaniom i obowiązkom? Zasięgnij rad ekspertów z firmy Keywords Studios podczas szkolenia Akademii Rozwoju Kariery i osiągnij sukces w nowym miejscu pracy.

CO? – szkolenie ARK „Droga do sukcesu - Pierwsze kroki w międzynarodowej firmie oraz jak radzić sobie z nowymi obowiązkami i przywilejami po awansie.”
KIEDY? – 28 lipca 2021 r., w godz. 12.00 -14.00
GDZIE? – www

Podczas szkolenia omówiony zostanie temat rozwoju indywidualnego, tego co czeka nas po awansie oraz jak sobie z tym nowym wyzwaniem poradzić. Trenerzy podzielą się uwagami, doświadczeniami i historią, a także dorzucą kilka cennych rad, które mogą ułatwić nam życie w przyszłym miejscu pracy.

O FIRMIE
Keywords Studios to międzynarodowa firma świadcząca usługi dla globalnej branży gier wideo.

Szkolenie skierowane jest do studentów i absolwentów Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach.

Zapisy odbywają się poprzez formularz aplikacyjny

O zakwalifikowaniu uczestnik zostanie poinformowany mailowo na dzień przed szkoleniem.