Szkolenie ARK: "Chcieć to mieć. Negocjacje w biznesie i nie tylko"

Akademię Rozwoju Kariery czas zacząć! Podczas pierwszego szkolenia w meandry negocjacyjnych technik wprowadzi nas firma Sopra Steria Polska. Przyjdź i dowiedź się jak zdobyć przewagę w rozmowach, zarówno w życiu prywatnym, jak i w biznesie.

CO? – szkolenie "Chcieć to mieć. Negocjacje w biznesie i nie tylko"
KIEDY? – 6 lipca 2022 r., w godz. 9.30 – 12.30
GDZIE? – sala 0.15 w budynku Rektoratu, parter (Katowice, ul. Bankowa 12)

O SZKOLENIU
Szkolenie ma na celu przedstawienie kilku wybranych technik negocjacyjnych oraz zestawienie ich z elementami składowymi takimi jak na przykład mowa ciała czy potrzeby psychologiczne.

O FIRMIE
Sopra Steria Polska jest europejskim liderem w dziedzinie konsultingu, usług cyfrowych i tworzenia oprogramowania.

Szkolenie skierowane jest do studentów i absolwentów Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach pragnących podnieść swoje kompetencje i rozwinąć umiejętności interpersonalne.

Na szkolenie obowiązują zapisy i odbywają się poprzez formularz rejestracyjny.

Osoby zakwalifikowane zostaną poinformowane o tym fakcie na dzień przed wydarzeniem.