Szkolenie "4 Zasady Skuteczności Osobistej"

Data wydarzenia:
5 Listopad, 2014 - 17:00 - 20:00

Biuro Karier UŚ  i Akademia Dobrego Startu AKADOS zapraszają
na szkolenie 4 Zasady Skuteczności Osobistej, które odbędzie się 05 listopada br. na Uniwersytecie Śląskim w Katowicach.
Przyjdź na szkolenie i poznaj tajniki Skuteczności Osobistej!

Termin szkolenia: 05 listopada 2014 r.
Czas szkolenia: 17.00-20.00
Miejsce szkolenia: aula nr 4, Wydział Prawa i Administracji UŚ (Katowice, ul. Bankowa 11b)

Akademia Dobrego Startu AKADOS to program pozauczelnianej edukacji biznesowej. Jest on tworzony przez pasjonatów oddanych swoim wartościom. Za swój cel stawiają sobie umożliwienie studentom
i absolwentom dotarcie do innowacyjnej wiedzy, a przez to stworzenie im możliwości dynamicznego startu własnej kariery zawodowej.

Szkolenie „4 Zasady Skuteczności Osobistej” skierowane jest do osób, które pragną dowiedzieć się jak podnieść skuteczność swojego działania, zwiększyć wydajność swej pracy oraz w jaki sposób niewielkie zasoby wykorzystać dla możliwie największych efektów.

W czasie szkolenia Uczestnicy dowiedzą się:

• jak skutecznie kierować własnymi emocjami,
  • jak zarządzać zespołem w zmianie, czyli tajemnicze 20-60-20,
  • jak asertywnie obnażać fakty i odczucia - podstawy konfrontacji nieantagonizującej.

Jeżeli uważasz, że Twoje życie zależy od Ciebie samego, a nie okoliczności, to jesteś na dobrej drodze do zmian! Weź udział w szkoleniu! Poznaj tajniki Skuteczności Osobistej!

Udział w spotkaniu jest nieodpłatny, jednak niezbędne jest dokonanie zgłoszenia przez stronę (liczba miejsc jest ograniczona). Więcej informacji na stronie i fanpage’u wydarzenia.

Twoja ocena: Nic Średnia: 5 (4 votes)