Szkolenia Zespołu Ośrodka Poznań Biznes Partner

Własny biznes? Czy właśnie o tym myślisz? Potrzebujesz wiedzy fachowej? Zapoznaj się bazą szkoleń organizowanych przez Zespół Ośrodka Poznań Biznes Partner.

CO? – szkolenia Zespołu Ośrodka Poznań Biznes Partner

O INICJATYWIE
Poznań Biznes Partner to nazwa i marka miejskiego programu wspierania i promocji małej przedsiębiorczości, prowadzonego przez Oddział Wspierania Przedsiębiorczości Wydziału Działalności Gospodarczej i Rolnictwa UMP.

W ramach oferty podmiot realizuje bezpłatne szkolenia, wykłady i doradztwo biznesowe.

Zachęcamy do skorzystania z bogatej oferty usług w grudniu. Kalendarium na grudzień.

Szczegółowe informacje dotyczące szkoleń doradztwa dostępne są w dedykowanych zakładkach na stronie internetowej.

Wszystkie szkolenia realizowane są online, zatem mogą brać w nich udział studenci z całej Polski!

Formularze zgłoszeniowe na poszczególne szkolenia dostępne jest w jego opisie w zakładce szkolenia.