Szkolenia z zakresu prowadzenia biznesu

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą kolejnych bezpłatnych szkoleń, wykładów i doradztwa biznesowego oferowanych przez Wydział Działalności Gospodarczej i Rolnictwa Urzędu Miasta Poznania. Tym razem przedstawiamy ofertę na kwiecień 2022. Szkolenia w formie zdalnej dostępne są dla wszystkich zainteresowanych przedsiębiorczością i prowadzeniem działalności gospodarczej.

CO?- Kalendarium szkoleń Ośrodka Poznań Biznes Partner na Kwiecień 2022

O INICJATYWIE
W ramach inicjatywy szeroka oferta bezpłatnych szkoleń, wykładów i doradztwa biznesowego, także z zakresu prowadzenia własnej działalności i przedsiębiorczości.

Szczegółowe informacje dotyczące szkoleń i doradztwa  dostępne są w dedykowanych zakładkach na stronie internetowej.

Kalendarium Kwiecień 2022.

Ośrodek Doradczo-Szkoleniowy Wydziału Działalności Gospodarczej i Rolnictwa Poznań Biznes Partner uruchomiony został 1 stycznia 2012 r.

Zadaniem Poznań Biznes Partner jest organizacja i prowadzenie różnorodnych programów wsparcia dla osób planujących rozpoczęcie działalności gospodarczej i firm sektora MŚP oraz organizowanie współpracy innych jednostek i instytucji obsługujących przedsiębiorców z terenu Poznania i aglomeracji poznańskiej.

Formularze zgłoszeniowe na poszczególne szkolenia dostępne są w jego opisie w zakładce szkolenia.