Szkolenia w ramach "Zagłębiowskiej Akademii Liderów"

Zagłębiowska Akademia Liderów zaprasza studentów do bezpłatnego udziału w II edycji projektu. W ramach projektu można wziąć udział w dwóch szkoleniach "Kreowanie pomysłów biznesowych" oraz "Przed szereg wystąp! - warsztaty z wystąpień publicznych". Rekrutacja trwa do 4 marca 2018 r.

CO? – szkolenia w ramach projektu "Zagłębiowska Akademia Liderów"
KIEDY? – 17 marca 2018 r., rekrutacja do 4 marca 2018 r.
GDZIE? – Sosnowiecki Park Naukowo-Technologiczny (ul. Wojska Polskiego 8, Sosnowiec)

W ciągu jednego zjazdu 30 wybranych licealistów oraz studentów z całego Zagłębia Dąbrowskiego bierze udział w szkoleniach przygotowujących do aktywnego partycypowania w szeroko pojętym społeczeństwie obywatelskim. Projekt zostanie zakończony uroczystą galą oraz rozdaniem dyplomów.

17 marca 2018 r. odbędą się dwa szkolenia:

• "Kreowanie pomysłów biznesowych" prowadzone przez pana Mateusza Maika (Inkubatory AIP Śląsk)
  • "Przed szereg wystąp! - Warsztaty z wystąpień publicznych" – prowadzone przez pana Tomasza  Dudek (menadżer z wieloletnim doświadczeniem)

Zagłębiowska Akademia Liderów to projekt edukacyjny, którego celem jest kształtowanie liderów społecznych z całego Zagłębia Dąbrowskiego, którzy chcą podnosić swoje kompetencje i rozwijać zdolności przywódcze, by następnie w swoich społecznościach lokalnych prowadzić projekty na rzecz tych społeczności, działać w sektorze NGO, a także prowadzić własne przedsiębiorstwa.

Studentów i licealistów z całego Zagłębia Dąbrowskiego.

ZAPISY
Zapisy na II edycję trwają do 4 marca 2018 r.dokonuje się ich przez formularz na stronie.
Więcej informacji na stronie.

Twoja ocena: Nic Średnia: 5 (2 votes)