Szkoleń w ramach programu BrightYourFuture ciąg dalszy

Personal branding oraz skuteczny marketing w firmie to tematy kolejnych szkoleń w ramach programu BrightYourFuture. Zainteresowany? Aplikuj!

CO? – kolejne szkolenia w ramach programu BrightYourFuture

Enactus Poland we współpracy z partnerem programowym - Standard Chartered Polska zaprasza do udziału w darmowym oraz otwartym programie szkoleniowym BrightYourFuture.

Przed nami kolejne 2 webinary:

• "Personal branding, czyli kreowanie swojego wizerunku" odbędzie się 15 marca 2022 r., o godz. 17.00! Spotkanie poprowadzi Tomasz Prałat, Lider Enactus UE we Wrocławiu, który opowie i podpowie jak prawidłowo kreować swój wizerunek oraz stworzyć swój własny brand!
  • "Social Media Ninja, czyli skuteczny marketing w organizacji" odbędzie się 18 marca 2022 r., o godz. 17.00! Spotkanie poprowadzi Mateusz Walczyński. Lider Enactus Politechniki Poznańskiej, który pokaże, jak zostać Social Ninja w intrenecie i jak wyróżnić swoją organizację na tle innych!

Rejestracja – szkolenie 1.

Rejestracja – szkolenie 2.