"Szerokie wody kariery - rozmowy z ekspertami" - odc. 5

Zawody gospodarki morskiej? Brzmi interesująco? Zapraszamy na kolejny wywiad z cyklu "Szerokie wody kariery - rozmowy z ekspertami", który odbędzie się 14 listopada 2022 r. o godz. 18.00.

CO? - "Szerokie wody kariery - rozmowy z ekspertami"
KIEDY? – 14 listopada 2022 r. o godz. 18.00.
GDZIE? - online

"Szerokie wody kariery - rozmowy z ekspertami" to seria webinarów realizowanych w ramach projektu Blue Generation.

Każdy z webinarów to rozmowa ze specjalistą/ekspertem, który aktywnie działa w ramach jednego z sektorów Niebieskiej Gospodarki. Celem każdego z odcinków jest przybliżenie różnorodnych zawodów, które można wykonywać w sektorze morskim.

Odcinek 5 to rozmowa z Panią Agnieszką Czają - specjalistą ds. szkoleń i rozwoju/inżynierem, która prowadzi zajęcia z zakresu naval engineering testując metody efektywnej nauki. Organizuje również certyfikowane, praktyczne kursy CAD/CAE dla studentów Uczelni Technicznych w Polsce.

Fundacja Rozwoju Społeczeństwa Przedsiębiorczego zajmuje się pomocą w aktywizacji zawodowej: pozyskiwaniem dotacji na rozpoczęcie oraz rozwój działalności gospodarczej, pomocą w zdobywaniu doświadczenia zawodowego poprzez płatne staże i projekty wolontariatu zagranicznego.

Webinary są dedykowane młodym ludziom w wieku od 15 do 30 lat.

Link do wydarzenia.