Święta w idei Zero Waste z PwC Service Delivery Center!

Święta w idei Zero Waste z PwC Service Delivery Center. Weź udział w warsztatach i podaruj uśmiech Potrzebującym!

CO? - Święta w idei Zero Waste z PwC Service Delivery Center
APLIKACJA DO: 8 grudnia 2020 r.

Zapraszamy na cykl trzech warsztatów online realizowanych przez PwC Service Delivery Center dla studentów.

Spotkania będą skoncentrowane wokół tematyki zero-waste:

• Pakowanie i przygotowywanie prezentów w idei #ZeroWaste – #Eco Inspiracje
    Termin: 10 grudnia, godz. 18:00-19:00

• Do it yourself. Dekoracje świąteczne #handmade wykonane z przedmiotów, które masz w swoim domu :)
    Termin 15 grudnia, godz. 18:00-19:00

• Jak przeżyć święta #lesswaste?
    Termin: 17 grudnia, godz. 18:00-19:00

Im więcej studentów weźmie udział w wydarzeniu tym większe wsparcie PwC Service Delivery Center przekaże Potrzebującym - podopiecznym Domu Pomocy Społecznej "Zacisze" oraz Domu Pomocy Społecznej w Opolu.

PwC Service Delivery Center (SDC) to jedna z największych firm w branży BPO/SSC w Polsce i na rynku lokalnym.

W celu zapisania się na szkolenia, należy uzupełnić formularz, w terminie do 8 grudnia 2020 r. do godz. 12:00. Istnieje możliwość wzięcia udziału zarówno w pojedynczym warsztacie, jak i w całym cyklu.
Dzień przed warsztatem uczestnik otrzyma e-mail ze szczegółowymi informacjami dot. przygotowania się do spotkania.

W czasach, w których jesteśmy zmuszeni ograniczać kontakty Seniorzy jeszcze bardziej niż zwykle nas potrzebują. Zachęcamy do nagrywania filmików, w którym przekażesz im życzenia #ProstoZSerca i sprawisz, aby te Święta były czasem radości i wzruszeń.

Filmiki należy przesyłać na adres: pl_sdc_csr@pwc.com do 11 grudnia 2020 r..
Najciekawsze nagrania zostaną nagrodzone paczką gadżetów #PwCTeam.

Twoja ocena: Nic Średnia: 5 (2 votes)