Strefa Credit Agricole na Wydziale Filologicznym w Sosnowcu

Data wydarzenia:
27 Marzec, 2019 - 08:00 - 17:00

Studencie, odkryj swój potencjał z Credit Agricole! Przyjdź 27 marca 2019 r. na Wydział Filologiczny w Sosnowcu, napij się darmowej kawy lub herbaty, porozmawiaj na temat swojej przyszłości ze specjalistą HR, rozwiąż quizy i spróbuj wyciągnąć pluszową lamę w „łapie szczęścia”. Nie czekaj, zbieraj znajomych i przybywajcie!

CO? – Strefa Credit Agricole
KIEDY? – 27 marca 2019 r., godz. 8.00 – 17.00
GDZIE? – Uniwersytet Śląski, Wydział Filologiczny
(Sosnowiec, ul. S. Grota-Roweckiego 5), hol główny

Bank Credit Agricole po raz kolejny spotyka się ze studentami polskich uczelni i w ramach program MAKSYMALNI pomaga im odkrywać swój potencjał i zdobyć pierwszą pracę.

"MAKSYMALNI" to program edukacyjny realizowany przez Credit Agricole, który wspiera rozwój osobisty i zawodowy młodych ludzi. Nie tylko zachęca do odkrywania drzemiącego w nich potencjału, lecz również podpowiada jak z sukcesem zamienić swoją pasję w biznes czy swobodnie poruszać się na rynku pracy.

W ramach wydarzenia przygotowano:

• darmową kawę,
  • test osobowościowy i predyspozycji zawodowych,
  • quizy pozwalające poznać swój potencjał,
  • strefę relaksu,
  • możliwość skorzystania z obecności Doradców Banku i pozyskania informacji na temat produktów bankowych dedykowanych młodym ludziom.

Credit Agricole prowadzi działalność bankową.

Dla wszystkich, którzy chcą rozpocząć swoją przygodę zawodową z Credit Agricole.

Wstęp wolny!

Twoja ocena: Nic Średnia: 5 (2 votes)