Stoisko Credit Agricole na Wydziale Nauk Społecznych!

Data wydarzenia:
9 Listopad, 2017 - 09:00 - 17:00

9 listopada 2017 r. na Wydziale Nauk Społecznych Uniwersytetu Śląskiego stanie mała indiańska wioska. Jednak zamiast wymalowanych wodzów ubranych w kolorowe pióra, w namiotach pojawią się doradcy i coachowie z Credit Agricole, którzy udzielą fachowych wskazówek, jak znaleźć dobrą, pierwszą pracę.

CO? - stoisko Credit Agricole
KIEDY? - 9 listopada 2017 r., godz. 9:00-17:00
GDZIE? - Uniwersytet Śląski, Wydział Nauk Społecznych, hol wydziału (Katowice, ul. Bankowa 11)

Studenci biorący udział w wydarzeniu odwiedzający stoisko Credit Agricole będą mogli m. in:

• odkryć swoje predyspozycje zawodowe,
  • dowiedzieć się, jak przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej,
  • nauczyć się, jak tworzyć skuteczne i atrakcyjne CV oraz list motywacyjny,
  • dowiedzieć się, jak umiejętnie zarządzać swoimi finansami.

Nawiązując do hasła "Odkryj swój potencjał", wioska jest podzielona na cztery strefy, a każda z nich w inny sposób pomaga studentom odkrywać ich potencjał.
1. Strefa "Poznaj swoje mocne strony" to miejsce, w którym można rozwiązać test predyspozycji zawodowych, skonsultować się ze specjalistą HR lub coachem, utworzyć idealne CV oraz porozmawiać o budowaniu swojej marki w Internecie.
2. Strefa „Zadbaj o swój kapitał” to przestrzeń, w której studenci dostaną możliwość założenia swojego pierwszego konta. Dzięki niemu zyskają nie tylko bezpieczne miejsce do oszczędzania zarobionych pieniędzy, lecz także zniżki Klubu Rabatowego, dostępne w 10 tysiącach sklepów i punktów usługowych w całej Polsce.
3 i 4. Ponadto są dwie strefy relaksu: „Naładuj akumulatory” to miła kawiarenka, w której można wypić dobrą kawę, albo podładować telefon pedałując na specjalnym rowerze. Zaś w strefie „Rozluźnij się” studenci mogą rozerwać się między zajęciami grając w gry planszowe oraz biorąc udział w losowaniu nagród.

• Wydarzenie jest jednym z elementów programu „Świeża krew do pierwszej pracy” realizowanego przez bank Credit Agricole na 15 polskich uczelniach. Działania mają zachęcić młodych ludzi, by rozsądnie planowali rozwój swojej kariery zawodowej i przygotować ich do oczekiwań przyszłych pracodawców.

Dla wszystkich, którzy chcą rozpocząć swoją przygodę zawodową z Credit Agricole, chcą napić się dobrej kawy, podładować swój telefon lub zrelaksować się.

ZAPISY
Nie musisz się zapisywać! Wystarczy, że przyjdziesz na Wydział Nauk Społecznych 9 listopada w godz.9:00-17:00.