Stoisko Banku Millennium na Wydziale Nauk Społecznych!

Studiujesz na Wydziale Nauk Społecznych? Aktualnie poszukujesz pracy? Spotkaj się z przedstawicielami Banku Millennium i dowiedz się jakie oferty przygotowano dla Ciebie! Stoisko firmy już 7 maja 2019 r.

CO? – Stand Banku Millennium
KIEDY? – 7 maja 2019 r., 9:00 - 15:00
GDZIE? - Uniwersytet Śląski, Wydział Nauk Społecznych, hol główny - parter
(Katowice, ul. Bankowa 11)

W ramach wydarzenia reprezentanci banku przedstawią aktualne procesy rekrutacyjne oraz opowiedzą o charakterze pracy w firmie. Dodatkowo będą przyjmowały CV osób chętnych do podjęcia zatrudnienia w banku.

Osoby zainteresowane będą mogły założyć bezpłatne konto bankowe. A dodatkowo jeśli polecą w danym dniu utworzenie konta kolejnej osobie otrzymają niespodzianki w postaci:
biletów do kina, bonów do empika czy zalando.

Bank Millenium S.A. to komercyjny bank prowadzący działalność finansową.

Wstęp wolny! Zapraszamy zainteresowanych do holu głównego Wydziału Nauk Społecznych!

Twoja ocena: Nic Średnia: 5 (2 votes)