Staże wakacyjne w USA dla studentów

Trwa rekrutacja do kolejnej edycji Polish-American Internship Initiative - programu wakacyjnych praktyk w renomowanych amerykańskich przedsiębiorstwach dla polskich studentów. Na stronie internetowej PAII dostępne są oferty stażowe firm Archer Daniels Midland Company i Pittsburgh Glass Works. Studenci, którzy chcieliby wyjechać na staż w USA w wakacje 2017, mogą składać aplikacje on-line do 22 grudnia 2016.

CO? - nabór do programu wakacyjnych staży w USA
APLIKACJA DO: 22 grudnia 2016 r.

O PROGRAMIE
Dzięki PAII wyróżniający się w nauce polscy studenci odbywają wakacyjne praktyki w USA, w uznanych amerykańskich korporacjach. Uczestnicy staży, które trwają od 2 do 3 miesięcy, otrzymują wynagrodzenie. Udział w programie jest dla studentów bezpłatny, organizatorzy pokrywają koszty podróży oraz pomagają studentom w uzyskaniu wizy. Podczas staży studenci mają okazję wykorzystać swoją wiedzę w praktyce oraz zdobyć doświadczenie zawodowe ucząc się od najlepszych.
Dostępne oferty stażowe na rok 2017 to propozycje renomowanych korporacji: Archer Daniels Midland Company i Pittsburgh Glass Works. Firmy poszukują stażystów, którzy studiują na kierunkach ekonomicznych i inżynierskich i odbędą praktyki w działach: handlowych i technicznych.

O udział w programie mogą ubiegać się studenci co najmniej drugiego roku studiów stacjonarnych na polskich uczelniach publicznych, biegle władający językiem angielskim, legitymujący się bardzo dobrymi wynikami w nauce i aktywni społecznie. Do udziału szczególnie zachęcani są uczestnicy programów "Stypendia Pomostowe" oraz "Projektor - Wolontariat Studencki".

Rekrutacja na staże przebiega on-line. Termin składania elektronicznych wniosków upływa 22 grudnia 2016 r. o godzinie 16:00. Więcej informacji oraz szczegółowe oferty staży pod adresem.

Twoja ocena: Nic Średnia: 5 (2 votes)