Staż w Clifford Chance

Pokaż w kalendarzu: 
0

Zastanawiasz się jak wygląda praca prawników prowadzących wielomilionowe transakcje? Interesujesz się arbitrażem międzynarodowym? Chcesz nauczyć się pisać dobre pisma procesowe lub identyfikować ryzyka w procesie due dilligence? A może pragniesz poznać różne struktury transakcji finansowania? Jeśli studiujesz na 4. lub 5. roku i chcesz zobaczyć jak działa prawo w praktyce – zgłoś się do Clifford Chance na staż wakacyjny.
 


CO? – staż w Clifford Chance


O STAŻU
W ramach oferty:

  • miesięczny płatny staż z możliwością przedłużenia,
  • udział w ciekawych projektach,
  • opieka mentora,
  • nowoczesne narzędzia pracy,
  • udział w szkoleniach międzynarodowego programu "Academy" oraz organizowanych w kancelarii.

Studenci podczas stażu stają się częścią jednego z zespołów, w ramach których współpracują ze starszymi prawnikami.


O ORGANIZATORZE
Clifford Chance jest wiodącą kancelarią prawną w Polsce i na świecie. Reprezentuje klientów w największych i najciekawszych transakcjach na rynku. Udziela się również w wielu inicjatywach pro bono.

Zespoły działają w obszarach Corporate / M&A, Energy, Antitrust, Employment, Banking & Finance, Real Estate/Infrastructure oraz Litigation & Dispute Resolution.


DLA KOGO?
Organizator poszukuje kandydatek i kandydatów z praktyczną znajomością języka angielskiego, komunikatywnych i chętnych do pracy w zespole, otwartych na nowe doświadczenia i angażujących się w swoją pracę. Mile widziane będzie pierwsze doświadczenie w obszarze, do którego student aplikuje.


SPOSÓB APLIKACJI
Osoby zainteresowane zapraszamy do składania aplikacji (CV i krótki list motywacyjny) na adres mailowy: rekrutacja@cliffordchance.com.

W aplikacji należy podać preferowany obszar i miesiąc odbywania stażu.

Twoja ocena: Nic Średnia: 5 (liczba głosów: 1)
Projekt finansowany ze Środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego