Stand mikołajkowy firmy PwC na Wydziale Prawa i Administracji UŚ!

Data wydarzenia:
11 Grudzień, 2019 - 08:30 - 14:30

Już w środę, 11 grudnia 2019 r., na Wydział Prawa i Administracji Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach z mikołajkowym standem zawita firma PwC. Porozmawiaj z przedstawicielami firmy, napij się świątecznej herbaty, udekoruj bombkę i pomóż podopiecznym DPS „Zacisze”!

CO? – Mikołajkowy stand firmy PwC
KIEDY? – 11 grudnia 2019 r., w godz. 8.30-14.30
GDZIE? – Uniwersytet Śląski, Wydział Prawa i Administracji, hol główny
(Katowice, ul. Bankowa 11b)

W ramach wydarzenia uczestnicy mogą liczyć na następujące atrakcje:

• zimową herbatę i gorącą czekoladę, które przygotuje profesjonalny barista
  • dekorację bombek w słusznym celu

Studenci będą mieli możliwość dekoracji bombek. Każda bombka to 2 zł, które firma PwC przekaże dla Domu Pomocy Społecznej "Zacisze". Za zebrane środki zakupione będą (wedle życzenia osób z DPS "Zacisze" ) choinki, które Ambasadorzy firmy wraz z osobami z ośrodka będą dekorować bombkami wykonanymi przez studentów.

• możliwość porozmawiania o ofertach pracy i staży w firmie PwC.

Firma PwC Service Delivery Center jest wiodącą globalną organizacją świadczącą profesjonalne usługi audytorskie i doradcze.

Na wydarzenie nie obowiązują zapisy.

Wstęp wolny! Zapraszamy serdecznie!

Twoja ocena: Nic Średnia: 5 (2 votes)