Stakeholder Challenge 2023 - podejmij wyzwanie!

Chcesz podjąć wyzwanie? User Experience, User Experience Design, programowanie...fascynują Cię? Firma Prodigys Group uruchomiła konkurs dla wszystkich studentów i pracowników akademickich sojuszu Trasform4Europe!

CO? – Stakeholder Challenge 2023
APLIKACJA DO: 21 kwietnia 2023 r.

O KONKURSIE
Na czym polega wyzwanie? Należy zaprojektować działania usprawniające dla platformy Business Intelligence, używanej przez wiele firm z listy "Fortune 500": AgrEGG. Platforma ta pozwala na łatwą eksplorację danych, niezależnie od ich ilości i źródła, potrafi je szybko połączyć dzięki agregacji i modułom inteligentnej wizualizacji.

Studenci i pracownicy naukowi zostaną podzieleni na grupy na podstawie wykształcenia poszczególnych uczestników i przez trzy dni (10/11/12 maja 2023 r.) będą mieli za zadanie zsyntetyzować wsparcie dla oceny funkcjonalnej narzędzia, testując doświadczenie użytkownika i sugerując nowe funkcje dla ogólnego ulepszenia narzędzia.

Zwycięzcy zostaną nagrodzeni kwotą 1500 euro.

Terminy:

• Termin składania wniosków: 20 marca - 21 kwietnia 2023 r.
  • Skład grup (za skład grup odpowiada interesant): 24 – 28 kwietnia 2023 r.
  • Komunikacja grup: 2 maja 2023 r.
  • Wyzwanie: 10 /11 /12 maja 2023 r.

Więcej informacji.

Więcej informacji i rejestracja (do 21 kwietnia 2023 r.) znajdują się na stronie.