Spotkanie z Przedstawicielem Trybunału Obrachunkowego

Data wydarzenia:
15 Listopad, 2021 - 12:00 - 13:30

Zapraszamy na spotkanie w ramach Europejskiej Akademii Kariery! Zapisz się już dziś i dowiedz się jak wygląda praca w Trybunale Obrachunkowym.

CO? - spotkanie z Przedstawicielem Trybunału Obrachunkowego
KIEDY? - 15 listopada 2021 r., w godz. 12.00 - 13.30
GDZIE? - online

Europejska Akademia Kariery to cykl spotkań, organizowanych przez Ambasadora Kariery Unii Europejskiej na Uniwersytecie Śląskim z przedstawicielami instytucji unijnych, którzy opowiedzą o pracy w Unii, o instytucji, w której pracują, swoich doświadczeniach oraz możliwościach zatrudnienia i możliwościach stażowych.

Na pierwszym spotkaniu porozmawiamy o Europejskim Trybunale Obrachunkowym, a gościem będzie Pan Sławomir Kozłowski - pracownik Trybunału Obrachunkowego z 12-letnim doświadczeniem w pracy w TO.

Będzie to okazja do zapoznania się z perspektywą pracownika instutucji UE oraz zadania nurtujących pytań dot. pracy w Unii.

Spotkanie zbiega się z możliwością aplikowania o staż w Trybunale Obrachunkowym, gdzie termin zgłoszeń ubiega 30 listopada 2021 r. Szczegółowe informacje zostaną podane na stronie EU Careers Uniwersytet Śląski oraz podczas spotkania!

Na spotkanie obowiązują zapisy.

Link do spotkania uczestnicy otrzymają na dzień przed wydarzeniem.