Spotkanie z przedstawicielem Komisji Europejskiej

Data wydarzenia: 
18 Styczeń, 2022 - 13:00 - 14:30
Pokaż w kalendarzu: 
0

Jesteś zainteresowany stażem w Komisji Europejskiej? Dowiedz się jakie są kryteria naboru oraz dlaczego warto aplikować. Weź udział w spotkaniu z przedstawicielem Komisji Europejskiej "Blue Book".
 


CO? - spotkanie z przedstawicielem Komisji Europejskiej nt. staży "Blue Book"
KIEDY? - 18 stycznia 2021 r., w godz. 13.00 - 14.30
GDZIE? - platforma www


O WYDARZENIU
W bieżącym naborze Komisja Europejska oferuje około 900 płatnych, 5-miesięcznych staży, w okresie od października 2022 do lutego 2023 r. Zgłoszenia można przesyłać do 31 stycznia 2022 r.

Podczas spotkania Pan Piotr Cichocki, laureat programu Blue Book, opowie jak wygląda staż w Komisji Europejskiej. Przedstawi studentom najważniejsze informacje dotyczące procedury rekrutacyjnej oraz opowie o tym jakie wyzwania stoją przed stażystami. Podzieli się również swoimi doświadczeniami w pracy w Przedstawicielstwie Komisji Europejskiej w Polsce oraz w Dyrekcji Generalnej ds. Sąsiedztwa i Negocjacji w Sprawie Rozszerzenia (DG NEAR).

Spotkanie z przedstawicielem Komisji Europejskiej nt. staży "Blue Book" organizowane przez Ambasadora Kariery Unii Europejskiej na Uniwersytecie Śląskim odbędzie się 18 stycznia 2022 r. w godz.13.00-14.30, w trybie zdalnym na platformie Teams. 


SPOSÓB APLIKACJI
Na spotkanie obowiązują zapisy. 

Uczestnicy otrzymają link do spotkania na dzień przed wydarzeniem.

Twoja ocena: Nic Średnia: 5 (liczba głosów: 1)
Projekt finansowany ze Środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego