Spotkanie z Przedstawicielem Agencji Bezpieczeństwa Wewnętrznego

Data wydarzenia:
12 Kwiecień, 2022 - 13:00 - 14:30

Praca w Agencji Bezpieczeństwa Wewnętrznego... Brzmi ciekawie? Tajniki pracy w służbach specjalnych poznasz podczas spotkania informacyjno-rekrutacyjnego z osobami pracującymi  w strukturach ABW.

CO? – spotkanie informacyjno-rekrutacyjne z Przedstawicielem Agencji Bezpieczeństwa Wewnętrznego
KIEDY? – 12 kwietnia 2022 r. w godz. 13.00-14.30
GDZIE? – sala Rady Wydziału, Wydział Humanistyczny w Sosnowcu
(Sosnowiec, ul. Grota-Roweckiego 5)

Agencja Bezpieczeństwa Wewnętrznego zaprasza do udziału w spotkaniu informacyjno-rekrutacyjnym.

Podczas spotkania przekazane zostaną informacje na temat charakteru pracy w służbach specjalnych oraz aktualnie prowadzonych procesach rekrutacyjnych.

Spotkanie skierowane jest do studentów filologii obcych posiadających obywatelstwo polskie.

Osoby zainteresowane proszone są o uzupełnienie formularza aplikacyjnego.

Uczestnicy zostaną poinformowane o zakwalifikowaniu na dzień przed wydarzeniem.