Spotkanie z Przedstawicielem ABW na WH w Katowicach!

Data wydarzenia:
28 Październik, 2022 - 11:00 - 12:30

Agencja Bezpieczeństwa Wewnętrznego rekrutuje. Jeśli chcesz zobaczyć jak wygląda praca w tajnych służbach zapraszamy na spotkanie, które odbędzie się 28 października 2022 r. na Wydziale Humanistycznym w Katowicach.

CO? – spotkanie informacyjno-rekrutacyjne z Przedstawicielem Agencji Bezpieczeństwa Wewnętrznego
KIEDY? – 28 października  2022 r. w godz. 11.00-12.30
GDZIE? – B.1.1., Wydział Humanistyczny w Katowicach
(Katowice, ul. Uniwersytecka 4)

Agencja Bezpieczeństwa Wewnętrznego zaprasza do udziału w spotkaniu informacyjno-rekrutacyjnym.

Podczas spotkania przekazane zostaną informacje na temat charakteru pracy w służbach specjalnych, aktualnie prowadzonych procesach rekrutacyjnych oraz poszczególnych etapach selekcji pracowników.

Spotkanie skierowane jest głównie do studentów Wydziału Humanistycznego w Katowicach. Studenci innych kierunków są jednak także mile widziani. Wymóg konieczny: obywatelstwo polskie.

Osoby zainteresowane proszone są o uzupełnienie formularza aplikacyjnego.

Uczestnicy zostaną poinformowane o zakwalifikowaniu na dzień przed wydarzeniem.