Spotkanie z Ambasadorem firmy PricewaterhouseCoopers

Data wydarzenia:
22 Listopad, 2010 - 14:00 - 15:00

22 listopada 2010 roku o godz. 14.00 w sali 90 w Rektoracie Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach odbędzie się spotkanie informacyjno-rekrutacyjne z firmą PricewaterhouseCoopers, które poprowadzi Maciej Byczyński, Ambasador firmy i Koordynator Lokalny konkursu "Grasz o staż" w roku akademickim 2010/2011.

Firma PricewaterhouseCoopers jest liderem w dziedzinie audytu, doradztwa biznesowego oraz doradztwa prawno - podatkowego. Niejednokrotnie została odznaczana licznymi nagrodami branżowymi oraz nagrodami dla najlepszego pracodawcy.

Studenci Uniwersytetu Śląskiego:

• dowiedzą się jak zacząć karierę w tej firmie,
  • usłyszą o licznych konkursach skierowanych bezpośrednio do nich.

Jednym z największych konkursów, które organizuje PricewaterhouseCoopers razem z "Gazetą Wyborczą" jest największy i najbardziej prestiżowy konkurs stażowy w Polsce "Grasz o staż".

Wstęp wolny!

Zapraszamy serdecznie do udziału spotkaniu!