Spotkanie z firmą Compact Solutions Polska sp. z o.o.

Data wydarzenia: 
10 Maj, 2011 - 13:30 - 15:00
Pokaż w kalendarzu: 
0

Zapraszamy do wzięcia udziału w krótkiej prezentacji firmy Compact Solutions Polska Sp. z o.o., która odbędzie się 10 maja 2011 roku o godzinie 13.30 w sali B-5 Instytutu Informatyki Uniwersytetu Śląskiego w Sosnowcu, przy ul. Będzińskiej 39. 

Compact Solutions Polska sp. z o.o. jest organizacją konsultingową skupiającą się na rozwiązywaniu najbardziej złożonych zagadnień związanych z danymi dla Klientów na calym świecie. Firma specjalizuje się w architekturze, projektowaniu i wdrażaniu rozwiązań do zarządzania informacjami o wysokiej wydajności, które pozwalają Klientom na błyskawiczne pozyskiwanie istotnych biznesowo informacji ze zgromadzonych danych.

Compact Solutions Polska sp. z o.o. jest spółką córką firmy Compact Solutions LLC założonej w 2002 roku w Chicago. Firma posiada biura w Chicago, Krakowie, Londynie, Sydney i Ahmedabadzie (Indie). Klientami firmy są organizacje operujące codziennie olbrzymimi ilościami danych, mierzonymi w terabajtach.

Podczas spotkania będzie można dowiedzieć się:

  • Czym zajmuje się firma – czyli jak wygląda praca konsultanta IT na co dzień
  • Kto jest poszukiwany – czyli jakie warunki trzeba spełnić, aby dołączyć do firmy i jak wygląda proces rekrutacji
  • Co oferuje firma – czyli dlaczego warto zostać konsultantem

Podczas spotkania będzie można porozmawiać twarzą w twarz z jednym z pracowników firmy oraz zadać mu wszelkie pytania dotyczące pracy konsultanta. Będzie też można popytać o rekrutację HR Managera. Przewidziany jest też mały konkurs z nagrodami dla uważnych słuchaczy.

Aby wziąć udział w spotkaniu należy dokonać zapisu drogą telefoniczną pod numerem 0 32 359 20 32. Zapisy rozpoczynają się już dziś, tj. 29 kwietnia 2011 roku.

Nie oddano jeszcze żadnego głosu
Projekt finansowany ze Środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego