Spotkanie "Którędy do pracy?", branża HR

Biuro Karier Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach serdecznie zaprasza studentów i absolwentów uczelni, na spotkanie z profesjonalistami w danym zawodzie, w ramach cyklu „Którędy do pracy?”.

W spotkaniu, które poświęcone będzie branży HR, wezmą udział:

• Pani Edyta Kubicka – Kierownik Działu Personalnego firmy z branży budownictwa energetycznego,
  • Pani Magdalena Szweda - Specjalista ds. Zarządzania Kadrami, Huhtamaki Foodservice Poland Sp. z o.o.,
  • Pan Marcin Myszor - Starszy Specjalista ds. Personalnych, Navo Polska Grupa Dystrybucyjna
    Sp. z o.o.

Spotkanie odbędzie się 21 października 2010 roku, w barze „Kubuś” w Rektoracie Uniwersytetu Śląskiego. Początek spotkania zaplanowany został na godzinę 15.30.

Ze względu na ograniczoną ilość miejsc, prowadzone są zapisy, pod numerem telefonu (32) 359 20 32 w godzinach 7.30-15.30. O udziale w spotkaniu decyduje kolejność zgłoszeń.

Więcej informacji o spotkaniach „Którędy do pracy?” znajdziesz tutaj.