Spotkanie informacyjne "Zbuduj karierę w Australii"

Data wydarzenia:
15 Listopad, 2019 - 13:00 - 15:00

Australia bliżej niż myślisz! Zbuduj swoją karierę na antypodach! Chcesz rozwijać swoje umiejętności, zdobywać nowe doświadczenia, budować ścieżkę wymarzonej kariery zawodowej a przy okazji przeżyć przygodę życia? Wyjedź do Australii! Więcej informacji uzyskasz podczas spotkania informacyjnego 15 listopada 2019 r. w Biurze Karier.

CO? – spotkanie informacyjne "Zbuduj karierę w Australii"
KIEDY? – 15 listopada 2019 r., w godz. 13.00-15.00
GDZIE? - sala 133 w Studenckiej Strefie Aktywności,
budynek rektoratu UŚ (Katowice, ul. Bankowa 12)

Wyjazd na antypody to nie tylko możliwość nauki języka czy zdobycie doświadczenia w międzynarodowym środowisku akademickim lub biznesowym. To także niepowtarzalna okazja do networkingu, czyli stworzenia sieci kontaktów wśród ludzi z całego świata. Australia, jako jeden z najbardziej multikulturowych krajów na ziemi, to idealne miejsce do tego, aby poznać osoby, które mogą ułatwić start w karierze, nabrać innej perspektywy czy po prostu nauczyć nas rzeczy, które cenili będą sobie pracodawcy w Polsce i na świecie.

Natomiast po godzinach nauki i pracy czekają na Ciebie: plaża, ocean, rafa koralowa, surfing, przyjaciele z całego świata, kangury, koale… Tę listę uzupełnisz już sam!

Zapraszamy na prezentację, na której dowiesz się w jaki sposób można wyjechać do Australii i jak w pełni wykorzystać swój pobyt na drugim końcu świata, aby Twoja kariera nabrała tempa.

Spotkanie poprowadzi Wojtek Wawrzyński, który na stałe, od 20 lat mieszka w Australii
i specjalnie na ten czas przyjeżdża do Polski, zatem informacje otrzymasz „z pierwszej ręki”.

***
W przypadku dużego zainteresowania spotkanie zostanie przeniesione na Wydział Prawa i Administracji Uniwersytetu Śląskiego (Katowice, ul. Bankowa 12) do auli nr 1, o czym uczestnicy zostaną poinformowani drogą mailową.

Australijska agencja edukacyjna Australia Study z siedzibą w Sydney od kilkunastu lat zajmuje się organizacją wyjazdów do Australii w ramach programu "Study and Work in Australia" oraz wiza Work & Holiday.

Aby wziąć udział w wydarzeniu należy zarejestrować się poprzez formularz.