Spotkanie informacyjne z Redaktorem Onet.pl

Sprawdź, jak działa projekt Posty Onet i zgarnij darmowy dostęp do artykułów z Newsweeka, Forbesa i wielu innych opiniotwórczych magazynów! Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o projekcie weź udział w spotkaniu informacyjnym, które odbędzie się 14 marca 2023 r. w formule online.

CO? – spotkanie informacyjne dot. projektu Posty Onet
KIEDY? – 14 marca 2023 r., w godz. 13.00 – 14.00
GDZIE? - online

O INICJATYWIE
Zapraszamy studentów i pracowników naukowych do testowania najnowszej usługi Onetu.

Onet otwiera swoje łamy na krótkie treści o dowolnej tematyce – doskonale znane z mediów społecznościowych. Krótkie formy czyli Onet Posty będą mogli tworzyć dziennikarze i autorzy współpracujący z Onetem.

Dzięki programowi w prosty i intuicyjny sposób każdy student będzie mógł publikować swoje historie czy opinie obok tak znanych dziennikarzy jak Bartosz Węglarczyk czy Andrzej Stankiewicz.

Uczestnictwo w programie nie wiążę się z żadnym zobowiązaniem – osoba zainteresowana pisze kiedy chce i ile chce – dokładnie tak jak w przypadku korzystania z mediów społecznościowych.

DODATKOWO: każdy uczestnik otrzyma darmowy półroczny dostęp do pakietu Onet Premium czyli tekstów z Newsweeka, Forbesa, Przeglądu Sportowego i wielu innych! Zgłoszenia do udziału w projekcie odbywają się za pośrednictwem maila: DigitalPartnership@ringieraxelspringer.pl.

Udział w spotkaniu informacyjnym to możliwość poznania szczegółów projektu, benefitów z nim związanych oraz sposobu aplikowania.

Aby wziąć udział w spotkaniu należy wypełnić formularz rejestracyjny.

Uczestnicy otrzymają link do spotkania na dzień przed wydarzeniem.

Twoja ocena: Nic Średnia: 5 (2 votes)