Spotkanie informacyjne dot. projektu Innolution

Data wydarzenia:
28 Wrzesień, 2016 - 14:00 - 15:00

Szukasz inspiracji do aktywności? Jesteś studentem i chcesz zdobyć doświadczenie biznesowe? Ogrody Przedsiębiorczości inicjują powstanie studenckiej symulacji biznesowej. Przyjdź na spotkanie informacyjne w dniu 28 września 2016 r. i dowiedz się, co organizacja może Ci zaoferować.

CO? – spotkanie dotyczące projektu Innolution
KIEDY? – 28 września 2016 r., godz. 14:00 – 15:00
GDZIE? – Uniwersytet Śląski, Studencka Strefa Aktywności, s. 133
(Katowice, ul. Bankowa 12, parter)

Spotkanie dotyczy projektu Innolution, w ramach którego organizatorzy stawiają na:

• ciekawe aktywności i projekty,
  • praktyczne zdobywanie doświadczenia w różnych dziedzinach,
  • "inteligentne" obszary aktywności - innowacje, startupy, technologie, marketing i wiele innych,
  • działanie razem, wraz ze studentami, praktykami biznesu, NGO i administracji - w małych grupach funkcjonujących na zasadzie projektu.

Innolution ma skupiać studentów z różnych uczelni i różnych kierunków działających na rzecz innowacji i przedsiębiorczości. Inspiracją do jej stworzenia jest, od wielu lat działająca na UJ, studencka symulacja biznesowa Neolution.

Ogrody Przedsiębiorczości - miejsce współpracy między biznesem, urzędami, uczelniami i środowiskiem startupowym.

Wstęp wolny.
Więcej informacji na stronie.