Spotkanie dot. staży w Komisji Europejskiej

Myślisz o karierze w Brukseli? Weź udział w spotkaniu dot. staży w Komisji Europejskiej organizowanym w ramach działań Ambasadora Kariery UE przy UŚ.

CO? – spotkanie dot. staży w Komisji Europejskiej
KIEDY? – 6 grudnia 2022 r., w godz. 13.45 – 15.15
GDZIE? -  sala B.021, Wydział Humanistyczny (Katowice, ul. Uniwersytecka 4)

6 grudnia 2022 r. o godz. 13.45, w ramach spotkań organizowanych przez Ambasadora Kariery UE, odbędzie się spotkanie z Weroniką Warzochą. Opowie ona o tym jak dostać się na staż Blue Book, który realizowała. Przybliży nam również charakter pracy w Agencji Edukacji i Kultury Komisji Europejskiej.

Na koniec spotkania uczestnicy będą mogli rozwiązać testy, z którymi muszą zmierzyć się kandydaci do pracy w Komisji Europejskiej.

Na spotkanie obowiązują zapisy, które odbywają się poprzez formularz aplikacyjny.

Uczestnicy zostaną poinformowani o zakwalifikowaniu na dzień przed wydarzeniem.