Spotkanie dot. programu Corporate Readiness Certificate w ŚMCEBI

Data wydarzenia:
23 Styczeń, 2019 - 12:00 - 13:00

Chcesz rozwinąć swoją wiedzę informatyczną? Ucz się od najlepszych praktyków! Aplikuj do programu Corporate Readiness Certificate. Dowiedz się więcej o inicjatywie podczas spotkania, które odbędzie się 23 stycznia 2019 r. w ŚMCEBI w Chorzowie.

CO? – spotkanie informacyjne dot. programu Corporate Readiness Certificate
KIEDY? – 23 stycznia 2019 r., godz. 12:00 – 13:00
GDZIE? – Uniwersytet Śląski, Śląskie Międzyuczelniane Centrum Edukacji i Badań Interdyscyplinarnych (Chorzów, 75 Pułku Piechoty 1A), sala P003

Podczas spotkania reprezentanci firm pragną przedstawić najważniejsze informacje o programie i zachęcić studentów do aplikowania.

Corporate Readiness Certificate to program edukacyjny realizowany od 2014 roku przez firmy działające w naszym regionie, zajmujące się szeroko pojętymi usługami branży IT tj. IBM, Accenture oraz ING Tech Poland.

Kursy oferowane w programie CRC to nie tylko doskonała okazja do zdobycia wiedzy merytorycznej, ale również unikalna możliwość poznania i współpracy ze specjalistami z obszaru IT, którzy podzielą się ze studentami praktycznym “know-how” i swoim doświadczeniem.

W ramach programu odbędą się następujące kursy:

• Accenture

.NET Development in Healthcare & Industrial Automation

• IBM
  1. Project Management with Agile the IBM Way
  2. Service Management with Agile the IBM Way
  3. DevOps czyli nowoczesne sposoby zarządzania systemami IT w chmurze
  4. Mainframe
  5. Design Thinking – metodyka myślenia projektowego w środowisku IT
  6. Apple Mobile Device Management
  7. Big Data – z żargonu na nasze
  • ING Tech Poland
  • SCRUM w zwinnej organizacji
  • Podstawy Testów Penetracyjnych
  • Developer's Journey
  • Design Journey - jak zostać full-stack designerem
  • Microsoft SQL Server
  • Serwery aplikacyjne
  • Zarządzanie bezpieczeństwem informacji – technologiczna i organizacyjna obrona przed zagrożeniami

Więcej informacji o programie znajduje się na stronie.

Na spotkanie nie obowiązują zapisy. Zapraszamy!