Spotkania Machine Learning Study Group

Data wydarzenia:
29 Kwiecień, 2017 (Cały dzień)

Według ekspertów, rynek uczenia maszynowego i sztucznej inteligencji wart jest 450 miliardów dolarów, a osoby zajmujące stanowiska z tym związane znajdują się w 5% najlepiej zarabiających ludzi na świecie. Chcesz poznać tą branżę? Weź udział w tygodniowym cyklu spotkań Machine Learning Study Group. Pierwsze spotkanie odbędzie się 29 kwietnia 2017 r.

CO? – cykl spotkań „Machine Learning Study Group”
KIEDY? – od 29 kwietnia 2017 r.
GDZIE? – Uniwersytet Jagielloński, Wydział Matematyki i Informatyki, ul. Łojasiewicza 6, Kraków

Machine Learning Study Group to cykl tygodniowych spotkań o tematyce uczenia maszynowego i sztucznej inteligencji, których głównym celem jest popularyzowanie tych tematów.

Pierwsze wydarzenie z tego cyklu – Machine Learning Study Group – basics #1 jest wydarzeniem warsztatowym. W czasie jego trwania uczestnicy będą mogli dowiedzieć się:

• czym jest uczenie maszynowe,
  • na czym polega sztuczna inteligencja,
  • jakie wyzwania stoją przed osobą na stanowisku Data Scientis oraz jakich narzędzi używa,
  • jakie są techniki skutecznego przetwarzania i prezentowania danych.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, liczba miejsc ograniczona, a rejestracja konieczna.

Organizatorem wydarzenia jest Koło Naukowe Robotyki i Sztucznej Inteligencji Uniwersytetu Jagiellońskiego we współpracy z Fundacją Głos Serca w Krakowie.

Wydarzenie objęte jest patronatem Urzędu Marszałkowskiego Województwa Małopolskiego.

Warsztaty skierowane są do studentów, doktorantów, absolwentów, specjalistów z branży IT, przedsiębiorców oraz inwestorów.

Zapisy poprzez stronę internetową.