Zapraszamy osoby studiujące na Wydziale Sztuki i Nauk o Edukacji na targi pracy w niecodziennej odsłonie. Dołącz do nas i skorzystaj z okazji, by porozmawiać z pracodawcami z Twojej branży!
CO? – wydarzenie "Speed stażing" prezentacje firm oraz rozmowy z pracodawcami
KIEDY? – 20 listopada 2024 roku, w godz. 11.00 – 14.30
GDZIE? – Uniwersytet Śląski, Wydział Sztuki i Nauk o Edukacji,
sala konferencyjna (ul. Bielska 62, Cieszyn)
O WYDARZENIU
Speed stażing to specyficzny rodzaj targów kariery polegający na kilkuminutowych rozmowach pracodawców ze studentami. Wydarzenie swoją formułą nawiązuje do „speed datingu”, czyli szybkich randek pozwalających na zawarcie kilku znajomości w krótkim czasie.
Targi rozpoczną się od prezentacji pracodawców, podczas których opowiedzą o profilu swojej działalności, kulturze organizacyjnej firmy, kierunkach rozwoju, charakterze pracy, poszukiwanych kandydatach i bieżących ofertach zatrudnienia. Po prezentacjach uczestnicy Speed stażingu będą mieli okazję bliżej poznać wybranych pracodawców podczas indywidualnej rozmowy, która będzie toczyć się w kontrolowanym czasie.
Spotkanie z pracodawcami będzie okazją do zapoznania się z wymaganiami rynku pracy, aktualnie prowadzonymi procesami rekrutacyjnymi, a także możliwością ubiegania się o przyjęcie na praktykę, staż lub do pracy oraz możliwości pozyskania środków na szkolenia i studia podyplomowe.
W wydarzeniu wezmą udział następujące firmy i instytucje:
DLA KOGO?
Zapraszamy studentów następujących kierunków: Edukacja artystyczna w zakresie sztuk plastycznych, Grafika, Edukacja artystyczna w zakresie sztuki muzycznej, Muzyka w multimediach, Pedagogika, Pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolna, Pedagogika specjalna, Etnologia i antropologia kulturowa, Animacja społeczno-kulturalna z edukacją kulturalną, Edukacja kulturalna.
SPOSÓB APLIKACJI
Wydarzenie ma charakter otwarty i bezpłatny.
Dostępność architektoniczna budynku.
W przypadku niestandardowych potrzeb dotyczących dostępności prosimy o kontakt mailowy na adres bk@us.edu.pl.
Speed Stażing realizowany jest w ramach projektu jUŚt transition – Potencjał Uniwersytetu Śląskiego podstawą Sprawiedliwej Transformacji regionu., zadanie 3.