SOLIDARNI Z UKRAINĄ - Daj Pracę!

DAJ PRACĘ! Solidarni z Ukrainą! W związku z działaniami wojennymi w Ukrainie, w pełni solidarni z naszymi studentami z Ukrainy i ich rodzinami, zwracamy się do wszystkich firm, instytucji i organizacji z zaproszeniem do współpracy w zakresie oferowania wolnych wakatów/miejsc pracy!

Uniwersytet Śląski w Katowicach tworzy bazę ofert pracy, z której będą mogli korzystać członkowie społeczności akademickiej z Ukrainy oraz ich bliscy, którzy zmuszeni byli uchodzić ze swojego kraju i poszukają pracy. W tym celu przygotowaliśmy formularz, który ułatwi nam przekazywanie informacji zainteresowanym osobom.

Szczegółowe określenie oferowanych stanowisk, wymiaru czasowego, wymaganych kompetencji czy znajomości języków pozwoli nam dostosować przedstawione oferty do indywidualnych potrzeb zawodowych studentów i ich rodzin.

Przedmiotowa baza będzie dotyczyła zarówno pracy dorywczej, jak i stałej, a jej celem jest przedstawienie możliwości zarobkowych dla osób posiadających wykształcenie wyższe, uczących się, jak i tych, które nie posiadają konkretnych kwalifikacji czy uprawnień.

! Studenci z Ukrainy, którzy szukają pracy dla siebie lub członków Swoich Rodzin proszeni są o zgłoszenie się poprzez formularz.

W przypadku jakichkolwiek pytań zaproaszamy do kontaktu z Biurem Karier Uniwersytetu Śląskiego pod numerami telefonów: 32 359 19 82; 32 359 20 32 lub mailowo: bk@us.edu.pl