Sobota z firmą Veo Worldwide Services!

Data wydarzenia:
19 Styczeń, 2019 - 09:00 - 16:00

Jesteś studentem studiów zaocznych? Wiele inicjatyw omija Cię w tygodniu roboczym? Już jutro, 19 stycznia 2019 r., firma Veo Worldwide Services czeka na Ciebie na Wydziale Filologicznym w Sosnowcu. Przyjdź i dowiedz się jak wykorzystać języki obce w życiu zawodowym!

CO? – stoisko firmy Veo Worldwide Services
KIEDY? - 19 stycznia 2019 r., godz. 9.00 – 16.00
GDZIE? – Uniwersytet Śląski, Wydział Filologiczny
(Sosnowiec, ul. S. Grota-Roweckiego 5), hol główny

Podczas spotkania uczestnicy dowiedzą się czym dokładnie zajmuje się firma, jakie działania rekrutacyjne aktualnie prowadzi oraz jaki jest charakter pracy w jej strukturach.

VEO Worldwide Services jest międzynarodowym koncernem, który dostarcza swoim klientom usługi B2B.

Spotkanie skierowane jest do studentów i absolwentów Uniwersytetu Śląskiego posługujących się językiem obcym oraz wszystkich zainteresowanym karierą w Veo Worldwide Services.

Wstęp wolny!

Twoja ocena: Nic Średnia: 5 (2 votes)