"Śniadanie z przedsiębiorcą"

Pokaż w kalendarzu: 
0

Studiujesz nauki przyrodnicze? Interesujesz się tematyką przedsiębiorczości? Zapraszamy do udziału w wydarzeniu "Śniadanie z przedsiębiorcą".
 


CO? - "Śniadanie z przedsiębiorcą"
KIEDY? –  27 września 2022 r. w godz. 10.00 – 12.00
GDZIE? – kawiarnia Pojnarówka (Kraków, Al. Mickiewicza 21B)


O INICJATYWIE
"Śniadanie z przedsiębiorcą" to spotkanie świata nauki i biznesu, które ma na celu promowanie i wspieranie przedsiębiorczości wśród naukowców, poprzez prezentacje doświadczeń przedsiębiorców oraz przykładów firm, które inspirują do poszukiwania i wdrażania własnych pomysłów na biznes. Spotkanie ma także na celu nawiązanie efektywnej współpracy w zakresie wykorzystania badań Uniwersytetu i możliwości ich wdrożenia w działalności firm.

Podczas spotkania przy śniadaniu, zaproszeni przedsiębiorcy wygłoszą tematyczne prezentacje dotyczące szeroko rozumianej przedsiębiorczości.

W trakcie spotkania będzie możliwość konsultacji prawnych z radcą prawnym w zakresie komercjalizacji oraz transferu technologii.

Spotkanie odbędzie się 27 września 2022 r. w kawiarni Pojnarówka, tuż obok gmachu Wydziału Rolniczo-Ekonomicznego Uniwersytetu Rolniczego w Krakowie, adres: Al. Mickiewicza 21B, parking URK, w godz. 10.00-12.00.

Agenda:

  • 10.00 – 10.15 – "Przedsiębiorczy kwadrans kawowy"
  • 10.15 – 10.20 – Otwarcie spotkania przez Organizatorów
  • 10.20 – 10.30 – Omówienie głównych celów Projektu „Inkubator Innowacyjności 4.0” oraz przedstawienie trendów w branżach związanych z Rolnictwem, Zarządzaniem i Ekonomią (Broker Technologii URK – Centrum Transferu Technologii Uniwersytetu Rolniczego w Krakowie)
  • 10.30 – 10.50 – Prezentacja tematów badawczych z potencjałem do wdrożenia oraz możliwości współpracy biznesowej, realizowanych na WRE (w aspekcie biznesowym tj. oferta badawcza, możliwości przeprowadzenia badań, oferta laboratoriów, priorytetowe technologie powstałe na Wydziale) (Przedstawiciele WRE)
  • 10.50 – 12.00 – Dyskusja

Spotkanie realizowane jest w ramach Projektu pod nazwą "Inkubator Innowacyjności 4.0". Projekt ten realizowany jest w ramach projektu pozakonkursowego pn. "Wsparcie zarządzania badaniami naukowymi i komercjalizacja wyników prac B+R w jednostkach naukowych i przedsiębiorstwach" w ramach Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój 2014-2020 (Działanie 4.4).

Więcej informacji znajduje się na stronie.


SPOSÓB APLIKACJI
Rejestracja odbywa się poprzez formularz.

Twoja ocena: Nic Średnia: 5 (liczba głosów: 1)
Projekt finansowany ze Środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego