Skorzystaj z darmowego dostępu do kreatora CV

Chcesz dostać się na najlepszy staż? Napisz profesjonalne CV korzystając z darmowego kodu dostępu do kreatora CV online na portalu InterviewMe.

Portal InterviewMe dla studentów i absolwentów Uniwersytetu Śląskiego przygotował niespodziankę w postaci 90 dniowego darmowego kodu dostępu do generatora CV.

Dla zainteresowanych instrukcja użycia poniżej.

Instrukcja użycia kodu:

1. Wejdź na stronę i kliknij "Stwórz CV teraz".
  2. Wybierz szablon z pakietu Plus, a następnie jego kolor.

3. Zarejestruj się lub kliknij "nie, dziękuję, zarejestruję się później"
  4. Po przeniesieniu na kolejne okno kliknij zielony przycisk w prawym dolnym rogu ekranu "Pobierz CV w PDF"
  5. Kliknij czerwony przycisk "Przejdź do wyboru pakietów"
  6. Kod zniżkowy (ACDH86S24Y) dotyczy pakietu "Plus". Kliknij opcję "Kup i pobierz teraz" (niebieski przycisk pod pakietem Plus)
  7. Zejdź na dół strony i kliknij szary przycisk "Posiadam kod rabatowy i chcę go wykorzystać"
  8. Wpisz kod w miejscu jak na print screenie i kliknij "Użyj kodu".

Owocnego tworzenia dokumentów!

Twoja ocena: Nic Średnia: 3.2 (5 votes)