Serwis o stypendiach i konkursach

Szukasz stypendium? A może interesują Cię informacje o ciekawych wydarzeniach, konkursach, inicjatywach skierowanych do studentów? Odwiedź serwis www.mojestypendium.pl i znajdź propozycje dopasowane do Twoich potrzeb.

CO? – Serwis o stypendiach i konkursach - www.mojestypendium.pl

O SERWISIE
Odwiedzający serwis znajdą w jego zasobach nie tylko bazę stypendiów i konkursów. Portal jest również źródłem wiedzy o regulacjach prawnych dotyczących pomocy finansowej dla uczniów i studentów, aktualnych informacjach na temat projektowanych zmian oraz o badaniach dotyczących rynku stypendiów w Polsce. Posiada także aktualną bazę organizatorów programów stypendialnych.

W ciągu kilku lat serwis był intensywnie rozwijany i obecnie jest jedynym tak bogatym internetowym źródłem wiedzy o tej tematyce. Baza zawiera ponad 8700 stale aktualizowanych informacji dotyczących szerokiej gamy form wsparcia oferowanego przez stowarzyszenia, fundacje, samorządy, firmy oraz szkoły wyższe.

W bazie znaleźć można stypendia, konkursy i staże, które pomogą w szeroko pojętym rozwoju.
W znalezieniu odpowiedniej oferty pomoże tutorial „Jak znaleźć stypendium?”.

Fundacja Dobra Sieć została założona w maju 2009 roku przez Akademię Rozwoju Filantropii w Polsce. Najważniejszym celem fundacji jest rozwój wiedzy o stypendiach i e-wolontariacie oraz promocja nowych technologii jako narzędzia wzmocnienia społeczeństwa obywatelskiego i zaangażowania społecznego w Polsce.

Serwis skierowany jest przede wszystkim do uczniów i studentów poszukujących możliwości finansowania swojego rozwoju naukowego oraz do doktorantów, naukowców, artystów i sportowców.

SPOSÓB KONTAKTU
Więcej informacji znajduje się na stronie.