Seminarium Science Seminar: "Mortgage Backed Securities – Valuation and Risk"

"Mortgage Backed Securities – Valuation and Risk"- to tytuł kolejnego seminarium w ramach serii Science Seminar, zorganizowanej przez BNY Mellon. Seminaria są kierowane dla studentów i absolwentów kierunków: matematyki, matematyki stosowanej lub pokrewnych. Tematyką spotkań jest Data Science.

CO? - Seminarium Science Seminar: "Mortgage Backed Securities – Valuation and Risk"
KIEDY? – 27 październik 2022 r., o godz. 17.30
GDZIE? - Wrocław/online

Wydarzenia z cyklu Science Seminar są prowadzone przez profesjonalistów BNY Mellon i koncentrują się na tematach z zakresu Data Science, z naciskiem na połączenie teorii z praktycznym jej zastosowaniem. Seminaria są bezpłatne i w chwili obecnej są prowadzone w formie hybrydowej. Dla studentów, udział w seminariach jest szansą na pogłębienie wiedzy teoretycznej i sprawdzenie jej w praktyce biznesowej oraz na poszerzenie sieci kontaktów o ekspertów w dziedzinie.

BNY Mellon zaprasza studentów do udziału w najbliższym seminarium, które odbędzie się 27 października  2022 o godz. 17.30 w formie spotkania stacjonarnego (biuro we Wrocławiu), jednocześnie spotkanie będzie transmitowane w formie webinaru dla osób chcących dołączyć online.

Prezenter: Michal Chrzanowski, Principal, Model Development at BNY Mellon
Temat: "Mortgage Backed Securities – Valuation and Risk"

Jak wziąć udział w seminarium?
Krok 1: Potwierdź chęć wzięcia udziału w wydarzeniu rejestrując się przez formularz online.
Krok 2: Poczekaj na przesłanie danych rejestracyjnych na Twój e-mail zawierający link i specyfikację techniczną.