Santander Scholarships Skills | MBA Essentials 2022

Chcesz zdobyć umiejętności przywódcze i zdolność strategicznego myślenia? Grupa Santander oraz London School of Economics and Political Science uruchamiają program rozwoju kompetencji menadżerskich. Aplikuj już dziś!

CO? - Santander Scholarships Skills | MBA Essentials 2022 – LSE
APLIKACJA DO: 30 czerwca 2022 r.

O INICJATYWIE
Grupa Santander oraz London School of Economics and Political Science (LSE) uruchamiają pierwszą edycję programu Santander Scholarships Skills | MBA Essentials 2022 – LSE. To bezpłatny kurs, którego celem jest budowanie kluczowych umiejętności biznesowych opartych na trzech podstawowych filarach nauczanych na studiach MBA: strategii, finansach i przywództwie.

W ramach programu dostępnych będzie 900 stypendiów dla rezydentów z 13 krajów (Argentyna, Brazylia, Chile, Kolumbia, Niemcy, Meksyk, Polska, Portugalia, Peru, Hiszpania, Wielka Brytania, Urugwaj i USA). 10-tygodniowy kurs online został opracowany przez LSE, jedną z najbardziej prestiżowych instytucji edukacyjnych w dziedzinie ekonomii i biznesu na świecie. Jego głównym celem jest zapewnienie uczestnikom, w rekordowo krótkim czasie, głównych narzędzi, które oferuje MBA i które pomogą im w kształtowaniu swojego środowiska zawodowego.

Udział w programie jest bezpłatny, a kandydaci nie muszą posiadać dyplomu ukończenia studiów wyższych ani być klientami banku. Kurs będzie dostępny w trzech językach: hiszpańskim, angielskim i brazylijskim portugalskim.

Kurs przewiduje elastyczny tryb zajęć, dostosowany do indywidualnych możliwości uczestników, ale w programie będą również się odbywać zajęcia w małych grupach online.

Wnioski można składać do 30 czerwca 2022 roku poprzez stronę.