Role Models – spotkanie z przedsiębiorcami

Data wydarzenia: 
9 Maj, 2011 - 17:00 - 20:00
Pokaż w kalendarzu: 
0

Biuro Karier i Punkt Kontaktowy projektu „START-program promocji przedsiębiorczości w uczelniach wyższych w województwie śląskim” zapraszają do udziału w ostatnim spotkaniu informacyjnym z cyklu Role Models.

Podczas spotkania zaprezentowana zostanie działalność Parku Naukowo-Technologicznego EURO-CENTRUM oraz oferta wsparcia finansowego udzielanego na rozpoczęcie prowadzenia firmy. W spotkaniu udział weźmie przedsiębiorca, który przedstawi swoją drogę od pomysłu do założenia firmy, omówi aspekty związane z otrzymaniem dotacji z Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka oraz przekaże cenne wskazówki.

Spotkanie odbędzie się 9 maja 2011 roku o godz. 17.00 w Pubie-Galerii Archibar, ul. Dyrekcyjna 9, Katowice.

Na spotkaniu będzie można uzyskać informacje na temat:

  • istoty działalności parków naukowo-technologicznych,
  • oferty wsparcia, jakiego udzielają parki naukowo-technologiczne oraz inkubatory technologiczne; sieci współpracy przedsiębiorców,
  • sposobów finansowania pomysłów na biznes z Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka,
  • jest to także szansa na poznanie ludzi biznesu oraz wymianę poglądów na temat wielu interesujacych kwestii w procesie networkingu.

Osoby zainteresowane wzięciem udziału w spotkaniu prosimy o przesłanie maila zgłoszeniowego na adres start@us.edu.pl w tytule wpisując „Role models”.

Plakat wydarzenia

Nie oddano jeszcze żadnego głosu
Projekt finansowany ze Środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego