Rekrutacja w Śląskim Studenckim Forum Business Centre Club

Biuro Karier informuje, iż właśnie rozpoczął się nabór do Śląskiego Studenckiego Forum Business Centre Club.

Śląskie Studenckie Forum Business Centre Club jest organizacją studencką, która na terenie województwa śląskiego działa od 2004 roku. Wchodzi w skład ogólnopolskiej Fundacji Studenckie Forum Business Centre Club działającej na terenie największych miast Polski.

W ciągu roku ŚSF BCC przeprowadza wiele projektów o różnorodnej tematyce. Do najważniejszych należą m.in. „Festiwal Przedsiębiorczości BOSS”, „Przedsiębiorcza Kobieta”, „Inteligencja Finansowa” czy „Spotkania z Sukcesem”.

Podczas organizacji każdego z projektów ŚSF BCC współpracuje z największymi firmami oraz najlepszymi specjalistami w swojej dziedzinie poprzez bezpośredni kontakt z prezesami korporacji, z mediami oraz z menagerami.

Współpraca ze Śląskim Studenckim Forum Business Centre Club to możliwość:

• zyskania doświadczenia w takich obszarach jak: Fundraising, Prawo, Finanse, Human Resources, Public Relations czy IT,
  • przeprowadzenia projektów we współpracy z największymi firmami na terenie Polski,
  • udziału w wielu certyfikowanych szkoleniach, spotkaniach, konferencjach obejmujących szeroko rozumianą aktywność przedsiębiorczą,
  • nawiązania relacji biznesowych z przedsiębiorcami, z całego kraju oraz przedstawicielami Business Centre Club,
  • uczestniczenia w przedsięwzięciach przygotowanych przez Business Centre Club,
  • zdobycia umiejętności kierowania zespołem, pracy pod presją czasu, radzenia sobie w nieprzewidzianych sytuacjach.

Proces rekrutacji składa się z 3 etapów:

1. Przesłanie do 27 listopada 2011 roku CV oraz wypełnionego formularza,
  2. Rozmowa rekrutacyjna,
  3. Rozwiązanie Case Study.

Aplikacje wraz z wypełnionym formularzem należy wysłać na adres k.malek@sfbcc.org.pl do 27 listopada 2011 roku.