Rekrutacja liderów Szlachetnej Paczki

Biuro Karier Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach serdecznie zaprasza wszystkich studentów oraz absolwentów do włączenia się w projekt Szlachetna Paczka 2011.

Szlachetna Paczka to ogólnopolska akcja świątecznej pomocy realizowana od 2001 roku przez Stowarzyszenie WIOSNA. Głównym jej założeniem jest idea przekazywania bezpośredniej pomocy rodzinom wielodzietnych, niepełnym, z chorymi lub niepełnosprawnymi dziećmi lub członkami rodziny, osobom starszym i samotnym, rodzinom, których dotknęło nieszczęście.

Liderem Szlachetnej Paczki zostaje osoba, która organizuje akcję w swojej miejscowości lub dzielnicy - zarządza pracą wolontariuszy i wspólnie z nimi niesie pomoc najbardziej potrzebującym.
Ponadto zaangażowanie w akcję jako lider daje ogromne możliwości własnego rozwoju (szkolenia, doświadczenie w zarządzaniu i organizacji akcji społecznej).

Aby wziąć udział w procesie rekrutacji wystarczy wejść na stronę www.szlachetnapaczka.pl i wypełnić formularz rekrutacyjny do 15 czerwca 2011 roku.

Strona internetowa Fundacji WIOSNA www.wiosna.org.pl