Projekt "WYKAŻ SIĘ, A BĘDZIESZ MIEĆ PRACĘ"

Jesteś absolwentem i szukasz pracy? Skorzystaj ze wsparcia oferowanego w ramach projektu "WYKAŻ SIĘ, A BĘDZIESZ MIEĆ PRACĘ"!

CO? – projekt "WYKAŻ SIĘ, A BĘDZIESZ MIEĆ PRACĘ"

Celem projektu „WYKAŻ SIĘ, A BĘDZIESZ MIEĆ PRACĘ – Szkolenia i staże szansą na start zawodowy absolwentów” jest ułatwienie startu zawodowego bezrobotnym/biernym zawodowo absolwentom uczelni wyższych poprzez m.in. doradztwo zawodowe, bezpłatne szkolenia zawodowe (w tym komputerowe), wsparcie psychologiczne, szkolenia z umiejętności miękkich oraz płatny, 3-miesięczny staż zawodowy, podczas którego uczestnicy zdobędą cenne doświadczenie.

Projekt jest realizowany przez firmę Competence - Training & Coaching.

Projekt skierowany jest do absolwentów studiów I i II stopnia, którzy są w wieku 21-29 lat i zamieszkują tereny: m. Katowice, m. Sosnowiec, m. Dąbrowa Górnicza, m. Gliwice, m. Jaworzno, m. Tychy oraz powiatów: będzińskiego i zawierciańskiego.