Projekt studencki Consult it! - Hackathon

Data wydarzenia:
21 Kwiecień, 2022 (Cały dzień)

Rozważasz karierę w konsultingu? Wiążesz swoją przyszłość z programowaniem? A może nie lubisz sztywnych podziałów i chciałbyś pracować w interdyscyplinarnym zespole? Studenckie Koło Naukowe Konsultingu Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie zaprasza wszystkich studentów zainteresowanych tematyką konsultingu oraz nowych technologii na Consult it!

CO? - konkurs Consult it!
KIEDY? - 23.04.2022 rok - 8.05.2022 rok

Studenckie Koło Naukowe Konsultingu Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie zaprasza wszystkich studentów zainteresowanych tematyką konsultingu oraz nowych technologii na Consult it! – trzyetapowy konkurs oraz cykl warsztatów, ujawniający tajniki obu dyscyplin. A to wszystko pod hasłem przewodnim cybersecurity – tematu, do którego wagi i aktualności nie trzeba nikogo przekonywać.

To, co wyróżnia Consult it pośród innych konkursów, to możliwość wyboru ścieżki eliminacji. Uczestnicy mogą wybrać Eliminacje Konsultingowe – wtedy ich zadaniem będzie rozwiązanie case studyo tematyce biznesowej lub Eliminacje Technologiczne – Hackathon. Więcej informacji o rodzajach eliminacji znajduje się na stronie.

Najlepsze drużyny zakwalifikują się do Finału, gdzie połączone zostaną w czteroosobowe zespoły. Zmierzą się tam z case study łączącym oba obszary tematyczne i zawalczą o łączną pulę nagród 10 000 zł. Na najlepsze 10 zespołów czekają zaproszenia na Galę Finałową, podczas której będą miały okazję zaprezentować swoje rozwiązania przed Jury oraz poznać przedstawicieli Partnerów naszego projektu.

Partnerem głównym konkursu Consult it! jest firma Accenture.

Konkurs jest przeznaczony dla osób posiadających status studenta w roku akademickim 2021/22.

APLIKACJA
Wystarczy wypełnić formularz dostępny na stronie. Uzupełnia go jedna z dwóch osób z zespołu. Dalsze informacje będą przekazywane drogą mailową.