Projekt „Przedsiębiorcza Kobieta na Górnym Śląsku”

Pokaż w kalendarzu: 
0

Zapraszamy wszystkie ambitne i proaktywne kobiety do wzięcia udziału w projekcie Przedsiębiorcza Kobieta! Tematem spotkania będzie: „Kobiety - wcale nie taka słaba płeć. Biznes po kobiecemu”.

Spotkanie dobędzie się 24 listopada 2010 roku (środa), w godzinach 17.45 – 21.00, w Restauracji Artystycznej, przy alei Korfantego 6, w Katowicach, (w budynku Galerii Sztuki Współczesnej).

W ramach projektu zaproszenie na spotkanie przyjęły:

  • Pani Alicja Binias – certyfikowany coach MS Team, właścicielka ABC Motywacji,
  • Pani Magdalena Szołtysik – psycholog, doradca zawodowy, młoda mama z własnym biznesem.
  • Gościem specjalnym będzie Pani Ewa Niewiadomska – dziennikarz, szefowa Redakcji Kultury Radia Katowice, laureatka wielu nagród i odznaczeń, m.in. „Zasłużony dla Kultury Polskiej”.

Prelegentki opowiedzą o tym, jak można pogodzić pasję z pracą i jak praca może stać się spełnianiem marzeń, a nie tylko przykrym obowiązkiem.

W międzyczasie, spotkanie urozmaici uczestnikom pokaz tańca w wykonaniu zespołu Jammin Squad z Agnieszką Bota, która jest managerem i instruktorem Fitness Klubu Gymnasion.

Pierwsze spotkanie jest bezpłatne, natomiast warunkiem uczestnictwa w projekcie jest dokonanie zapisu na stronie internetowej.

W trakcie spotkania wśród uczestników rozlosowane zostaną nagrody w postaci kosmetyków, książek, karnetów na zajęcia sportowe i rekreacyjne, a także inne atrakcyjne upominki.

Harmonogram spotkania, a także szczegóły dotyczące projektu znajdują się tutaj.

Zapraszamy!

Twoja ocena: Nic Średnia: 1 (liczba głosów: 1)
Projekt finansowany ze Środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego