Projekt „Pracownik Call Center – specjalista nowej ery gosp."

Fundacja Regionalnej Agencji Promocji Zatrudnienia zaprasza do udziału w projekcie „Pracownik Call Center – specjalista nowej ery gospodarczej”,  współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Poddziałania 6.1.1 Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki.

Uczestnikami projektu mogą być osoby zamieszkałe na terenie województwa śląskiego, pozostające bez zatrudnienia, będące studentami studiów zaocznych lub w wieku powyżej 45 lat.

Projekt przewiduje wsparcie w formie:

• indywidualnego doradztwa zawodowego i psychologicznego w wymiarze 4 godz. dla uczestnika,
  • uczestnictwa w szkoleniach z zakresu zasad telepracy (80 godz. zajęć) oraz obsługi komputera (40 godz. zajęć),
  • praktyk zawodowych w wymiarze 1 m-ca dla studentów zaocznych oraz 3 m-cy dla osób powyżej 45 roku życia (dla wybranych osób).

W ramach projektu przewidziano zatrudnienie w Call Center dla minimum 84 osób uczestniczących w projekcie.

Ponadto w projekcie przewidziano:

• stypendia szkoleniowe w wysokości 4 zł za godzinę,
  • stypendia związane z odbywaniem praktyk zawodowych w kwocie 1000 zł za miesiąc,
  • pokrycie kosztów dojazdu na szkolenia i praktyki zawodowe.

Więcej informacji znajduje się na stronie projektu.