Projekt „Nowe umiejętności – szkolenia IT”

Biuro Karier ma przyjemność poinformować, iż Górnośląska Agencja Rozwoju Regionalnego w Katowicach rozpoczęła realizację nowego projektu, w ramach którego odbędą się bezpłatne szkolenia z zakresu IT.

Górnośląska Agencja Rozwoju Regionalnego świadczy najwyższej jakości usługi na rzecz rozwoju województwa śląskiego poprzez współudział w opracowaniu koncepcji programów i projektów samorządu terytorialnego, wykorzystywanie dostępnych programów pomocowych, przyciąganie inwestorów oraz promocji regionu.

Przyszłym beneficjentom projektu oferuje się szkolenia z takich obszarów, jak:

• MS Office,
  • Bazy danych,
  • AutoCad,
  • Corel,
  • Tworzenie stron www,
  • Animacje 3D,
  • Linux.

Wszystkie szkolenia odbędą się w Katowicach w godzinach od 16.30 do 19.45.

Szkolenia skierowane są głównie do osób pracujących zamieszkałych i/ lub pracujących w województwie śląskim. Jednorazowo można uczestniczyć tylko w jednym szkoleniu.

Szczegółowe informacje dotyczące dat realizacji szkoleń można znaleźć na stronie projektu www.komputer.garr.pl.

Kontakt:
Górnośląska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A.,
ul. Powstańców 17, Katowice.
tel. 32 72 85 958, e-mail komputer@garr.pl.