Projekt "Młodzi aktywni! Rynek pracy czeka na Ciebie!"

Szeroki wachlarz szkoleń zawodowych to część projektu "Młodzi aktywni! Rynek pracy czeka na Ciebie!". Jeśli chcesz podnieść swoje kwalifikacje aplikuj już dziś.

CO? – projekt "Młodzi aktywni! Rynek pracy czeka na Ciebie!"

O PROJEKCIE
Fundacja "Europa House" realizuje obecnie projekt "Młodzi aktywni! Rynek pracy czeka na Ciebie!", który współfinansowany jest z Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój 2014-2020 (POWER).

Jest to projekt, o charakterze aktywizacji zawodowej, skierowany dla młodych niepracujących osób w wieku 18-29 lat, mieszkających na terenie województwa śląskiego, które nie uczą się dziennie.
Celem jest pomoc młodym osobom nabyć kwalifikacje zawodowe w oparciu o ich predyspozycje tak, by umożliwić im wejście na trudny rynek pracy.

W ramach udziału w projekcie organizator oferuje:

• doradztwo zawodowe - ustalanie Indywidualnego Planu Działania oraz predyspozycji zawodowych,
  • coaching - poznanie indywidualnych technik motywacji i sposobu organizacji pracy,
  • pośrednictwo pracy - omówienie CV, listu motywacyjnego, pomoc w wyszukiwaniu odpowiednich ofert pracy,
  • szkolenie zawodowe - podwyższenie kwalifikacji zawodowych,
  • stypendium szkoleniowe - ustalane proporcjonalnie do ilości odbytych godzin szkoleniowych,
  • ubezpieczenie,
  • zwrot kosztów dojazdu na zajęcia stacjonarne,
  • materiały szkoleniowe i catering z ciepłym posiłkiem.

Uczestnictwo w projekcie jest całkowicie BEZPŁATNE.

Tematy szkoleń podnoszących kwalifikacje młodych osób jakie są realizowane to m.in.:

1.    Pracownik administracyjno – biurowy

2.    Pracownik działu HR

3.    Opieka dziecięca w żłobku lub przedszkolu

4.    Grafika komputerowa / marketing

5.    Stylizacja paznokci

6.    Rejestracja medyczna

7.    Spawacz

8.    Obsługa klienta

Telefonicznie, mailowo lub ze strony internetowej.

Kontakt:
e-mail: projekt@europahouse.eu