Projekt dla przyszłych menedżerów

Pokaż w kalendarzu: 
0

Stowarzyszenie Centrum Społecznego Rozwoju zaprasza do uczestnictwa w projekcie "Akademia Młodych Menedżerów Inicjatyw Społecznych i Kulturalnych", którego celem jest promocja kształcenia ustawicznego i edukacji nieformalnej w gminach Łaziska Górne, Orzesze, Wyry i Ornontowice.

W ramach projektu przeprowadzone zostaną warsztaty z zakresu umiejętności dziennikarskich, biznesowych i społecznych. Uczestnicy będą mieli możliwość zdobycia wiedzy w obszarach przedsiębiorczości i biznes planu, promocji inicjatyw społecznych i kulturalnych oraz tworzenia i finansowania projektów.

Ponadto przeprowadzony zostanie trening umiejętności menedżerskich, podczas którego będzie możliwość zdobycia umiejętności kierowania zespołami, organizowania pracy własnej i innych osób.

Doświadczenie i wiedza zdobyte w trakcie realizacji projektu przygotują uczestników do pracy w Zespole Redakcyjnym portalu młodzieżowego poświęconego edukacji nieformalnej.

Projekt skierowany jest do osób w wieku 18 - 25 lat z terenu powiatu mikołowskiego (z wyłączeniem miasta Mikołowa).

Okres realizacji projektu to listopad 2010 r. - czerwiec 2011 r.

Zgłoszenia do udziału w projekcie przyjmowane są drogą mailową projekty@csr.biz.pl lub telefonicznie 695 – 204 - 282. Zgłoszenia przyjmuje Pani Agnieszka Czercowa.

Wszelkie informacje dotyczące projektu można znaleźć na stronie internetowej Stowarzyszenia.

Twoja ocena: Nic Średnia: 1 (liczba głosów: 1)
Projekt finansowany ze Środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego